تصویر عالی

انتشارات پوشش گستر

بیمه عمر چرا و چگونه؟

معرفی کتاب بیمه عمر، چرا و چگونه؟

 

کتاب بیمه عمر، چرا و چگونه؟ نوشته بیرامعلی بختیاری، از اهمیت بیمه عمر، مزایا و همچنین فروش آن سخن می‌گوید. اگر به فکر آینده اقتصادی و امنیتی خود و خانواده‌تان هستید و می‌خواهید بیمه عمر تهیه کنید، این کتاب مناسب شماست.

این کتاب راهنمای عملی و ساده برای رسیدن به امنیت و استقلال مالی برای شماست و برای اولین بار در تاریخ صنعت بیمه ایران به عنوان مشاور همراه، تهیه شده است.

مهم نیست چه شغلی و چه درآمدی دارید، برای خود و خانواده‌تان بیمه عمر تهیه کنید تا آینده زندگی شما روشن و شفاف باشد. با به کارگیری راهکار این کتاب آرامش و ثبات تا حد بالایی به زندگی شما بازگشته و از آینده مالی و امنیتی خود مطمئن خواهید شد.

شما با مطالعه این کتاب پی خواهید برد که پایه اقتصاد هر خانواده بیمه عمر است و هر کسی با هر سطح درآمد، نیاز به بیمه عمر دارد. این روش برای کسانی است که به زندگی و ثروت، دید بلندمدت دارند؛ آن‌ها به دنبال کسب ثروت یک شبه یا یک ساله نیستند.

اگر خواندن این کتاب را شروع کنید، حتماً تا آخرین صفحه آن را خواهید خواند و اگر همه آن را بخوانید، زندگی شما دگرگون خواهد شد. شما و خانواده‌تان با به کارگیری اصول این اثر، برنده بازی خواهید بود و در پایان به موفقیت‌های بزرگی دست خواهید یافت.

شما می‌توانید با مطالعه کتاب بیمه عمر، چرا و چگونه؟ جان تازه‌ای به وضعیت زندگی و کسب و کارتان ببخشید. هر چه بیشتر این کتاب را بخوانید، تغییر و دگرگونی فکری شما، بیشتر خواهد شد و تبدیل به سوخت جت موفقیت مالی و بسیاری از امور زندگی و افکار شما می‌شود.

در بخشی از کتاب بیان شده که چگونه برخی باورهای محدودکننده خود را تغییر دهید تا محدودیتی نداشته باشید. مهم نیست گذشته یا امروز شما چگونه بوده است، مهم این است که شما آینده‌ای پر از موفقیت داشته باشید.

در بخشی از کتاب بیمه عمر، چرا و چگونه؟ می‌خوانیم:

وقتی مشاوره و پیشنهاد خرید بیمه عمر را به برخی از دوستانم می‌دهم؛ آن‌ها در پاسخ می‌گویند: من به بیمۀ عمر نیاز ندارم. پاسخ آن‌ها کاملاً درست است. این واقعیتی است که هیچ کس در زمان پیشنهاد خرید بیمه، به آن نیاز ندارد. بیمه برای روزی است که به آن نیاز دارند؛ امّا آن روز هیچ کس به آن‌ها بیمه نخواهد فروخت. باید کمی عاقلانه بیاندیشیم.

فرد عاقل، بیمه‌نامه را در زمانی که به آن نیازی ندارد، می‌خرد تا وقتی که به آن نیاز داشت، به کمکش بیاید. بیمه مانند چتر نجات برای خلبان است. روزی که به آن نیاز دارد، اگر نباشد، کاری از کسی ساخته نیست. با پول‌های کم، نمی‌توان سرمایه‌گذاری سودآوری انجام داد اما با مبلغ حق‌بیمه کم می‌توان آرامش و امنیت و سرمایه‌گذاری خوبی برای آینده انجام داد. فراموش نکنید نابود کردن یا ساختن بیست یا سی سال آینده را همین امروز انجام می‌دهیم نه آن موقع!

 

فهرست مطالب

مقدمه
بخش اول: یک پیشنهاد طلایی برای شما
راه رسیدن به آرزوها
معرفی ابزاری قدرتمند برای رسیدن به آرزوها
اهمیت بیمۀ عمر
چرا بیمۀ عمر می‌فروشم؟
چرا پیشنهادم را رد می‌کنید؟
بخش دوم: معرفی بیمۀ عمر و تأمین آتیه شرکت پاسارگاد
حق‌بیمه و روش پرداخت آن
مدّت بیمه‌نامه
عوامل موثّر بر ریسک بیمه‌گر
پوشش‌های بیمه‌نامۀ عمر و تأمین آتیه
پوشش عمر (فوت به هر علّت)
پوشش از کار افتادگی کامل و دائم
پوشش حادثه
پوشش بیماری‌های خاص
پوشش بیمۀ آتش‌سوزی منزل مسکونی
مزایای مالی بیمۀ عمر و تأمین آتیه
پرداخت سود تضمینی و سود حاصل از مشارکت در منافع
دریافت وام
معافیت مالیاتی
پوشش هدیۀ تکمیل درمان (sos) پاسارگاد
شرایط ابطال و بازخرید بیمۀ عمر پاسارگاد
شرایط تخفیف و تعلیق بیمۀ عمر پاسارگاد
انعطاف‌پذیری در بیمۀ عمر و تأمین آتیه
بیمۀ تأمین اجتماعی بهتر است یا بیمۀ عمر؟
جدول تفاوت‌های بیمۀ عمر و بیمۀ تأمین اجتماعی
خاتمه و یک درخواست